Kurulduğu 1993 yılından beri mükemmel kalitede tercüme hizmetini mümkün olan en uygun maliyetler ile sizlere sunabilen şirketimiz, bu alanda uygulamakta olduğu çalışmaları ile daima en iyiye yönelmeye devam etmektedir.

Tercüme çözümlerimiz ile hizmet sunmaya başladığımız ilk günden bugüne müşteri memnuniyeti odaklı çözümlerimiz ile fark yaratmaya devam eden şirketimiz bu alanda sunmakta olduğu yenilikçi çözümler ile fark yaratmaya devam etmektedir.

Tercüme hizmetleri konusunda aklınızda soru işareti bırakmayacak özel çözümleri bünyesinde barındırmaya devam eden şirketimiz, geliştirmiş olduğu çözümler ile geleceğine ışık tutmaya devam etmektedir.

İyi bir çeviri özgün olmalıdır. Mesajlar ancak dilsel incelikler, kültürel geçmişler ve doğru terminoloji bir araya getirildiğinde doğru bir şekilde iletilebilir. Bu özellikleri garanti edebilmek için anadil ilkesine göre çalışıyoruz. Anadil ilkesi, dil uzmanının uzman çevirinin hedef dilini ana dil olarak gösterdiği bir çeviri sürecini tanımlar. Ayrıca profesyonel bir tercüme şirketi olarak metnin kaynak dilinin de akıcı olmasını talep ediyoruz.

Alanında fark yaratmaya devam eden şirketimize güvenen binlerce müşterimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Asiye ALTAŞ
Altaş Tercümanlık Rehberlik Tic. Ltd. Şti.